Projektantka, stylistka, dekoratorka wnętrz

wnętrzami zawodowo zajmuję się od 12 lat, kompleksowo przeprowadzam projekty wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. od etapu projektowania do realizacji „pod klucz”, w zależności od potrzeb klienta. moja pracownia znajduje się w Bielsku-Białej, co oczywiście nie ogranicza mnie do tworzenia na terenie całej Polski. wiele z moich projektów zostało opublikowanych w renomowanych magazynach wnętrzarskich, takich jak Czas na Wnętrze, Cztery Kąty, Moje Mieszkanie, Dom i Wnętrze. Mogę pochwalić się również kilkoma okładkami w tych magazynach, co jest dla mnie niebywałym sukcesem branżowym.

Publikacje, o których mowa można obejrzeć tutaj. dla bielskiego magazynu lifestylowego przez 4 lata tworzyłam cykl artykułów o architekturze i designie pt. „nie zza firanki”.

Oprócz projektowania i stylizacji wnętrz, zajmuje się również stylizacją planów zdjęciowych do reklam, spotów i katalogów produktowych. Współpracowałam z wieloma renomowanymi markami, tworząc dla nich kadry katalogowe i sesje zdjęciowe produktów – Kontakt Simon, Bo Concept, Vially Design, By Dziubeka, Kostes, Prima Moda, Q-Bath, Marbet Style.

współpracuję z profesjonalnymi fotografami – Łukasz Kitliński Polaroid Studio i Magia Obrazu Jacek Bieniek.

wiele lat doświadczenia w branży projektowej, udział w targach międzynarodowych (w Mediolanie salone del mobile, w Dubaju Targi Expo, polskie Warsow Home, Paryskie Maison d’Object), wnikliwa analiza potrzeb i gustu klienta, inspiracje zaczerpnięte z licznych podroży, intuicja, wrażliwość na kolor i poczucie przestrzeni pozwalają mi na podejmowanie trafnych decyzji w trakcie procesu tworzenia wnętrz, jak również ich realizacji.

Koncepcja i pomysł na wnętrze jest zawsze mój. traktuje to jako przywilej, pozwalający mi wykreować coś dla moich klientów, którzy mieszkając we wnętrzach stworzonych przeze mnie, będą o mnie pamiętać. Tego przywileju nie oddałabym nikomu innemu – dlatego pracuję sama, nie zlecam prac innym projektantom, mam przyjemność coś stworzyć i dopilnować dopieszczenia tego procesu.

zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii wnętrz, w której prezentuje całe spektrum moich umiejętności, emocji, nastrojów, energii jak również do skorzystania z moich usług – do kontaktu.

Gaba Kliś

Przeczytaj wywiad ze mną

Projektantka wnętrz Gaba Kliś i jej referencje