Projektantka wnętrz

Stylistka i projektantka wnętrz zarówno prywatnych, jak i tych funkcjonujących publicznie. swoją pracownię projektową prowadzę od 10 lat w bielsku-białej – jednak nie ogranicza mnie to w tym, by realizować projekty na terenie całego śląska, krakowa, warszawy, a nawet sopotu.

swoje projekty i stylizację wielokrotnie publikowałam i publikuję w renomowanych, ogólnopolskich magazynach wnętrzarskich. z kolei dla śląskiego magazynu lifstylowego 2B Style stworzyłam cykl artykułów o architekturze i o designie „nie zza firanki”. bardzo często stylizuję także plany zdjęciowe, tworząc scenografie do sesji reklamowych i produktowych dla polskich firm. współpracowałam z markami: kontakt simon, bo concept, decorto, marbet style, home design, zona design, befado. zdjęcia moich projektów i stylizacji, zamieszczone na stronie gabaklis.pl zostały wykonane przez: rita lorenc, łukasz kitliński, dominik pabis, małgorzata ludwiczak-niebudek, jacek bieniek.

Już odkąd pamiętam lubiłam rysować, projektować wnętrza, przerabiać stare meble i robić dekorację. W tym czasie było to dla moich znajomych lub moje własne potrzeby. W pewnym momencie ze swojej pasji postanowiłam uczynić sposób na życie – aktualnie z powodzeniem realizuję kolejne projekty oraz stylizacje, poszerzając tym samym grono zadowolonych klientów, którzy na każdym etapie prac mogą liczyć na świetne pomysły i rozwiązania, fachowe wsparcie, profesjonalizm i zaangażowanie w pracy.

wnikliwa analiza potrzeb i gustu klienta pozwala mi zawsze na podjęcie trafnych decyzji dotyczących koncepcji i charakteru wnętrza. począwszy od etapu projektowania, na wyborze wykonawców i koordynacji prac wykończeniowych skończywszy. doświadczenie i wesołe usposobienie zaś pomaga okiełznać nawet największe remontowe zawieruchy.

zapraszam do kontaktu i na niezobowiązujące spotkanie z dobrą energią, masą pomysłów i wielką pasją.
Projektantka wnętrz Gaba Kliś

Przeczytaj wywiad ze mną

Projektantka wnętrz Gaba Kliś i jej referencje